Serdecznie witam na stronie Pracowni

Jestem psychologiem uprawnionym do wykonywania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu, wpisanym pod numerem EP.607/2020 do ewidencji psychologów prowadzonej przez marszałka województwa mazowieckiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku społeczna psychologia kliniczna, a także studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Prywatnie, poza psychologią, interesuje się także motoryzacją, żeglarstwem morskim oraz wspinaczką wysokogórską. W wyniku połączenia moich zainteresowań stale rozwijam swoją wiedzę dotyczącą funkcjonowania człowieka w środowisku ruchu drogowego, kierowania pojazdem oraz zachowań w sytuacjach stresu i wysokiego ryzyka.

Pracownia oferuje psychologiczne badania kierowców i operatorów maszyn (psychotechnika, psychotesty) prowadzone w spokojnej i bezstresowej atmosferze. W zakresie prowadzonej działalności Pracownia posiada uprawnienia nadane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr RP 343/20) oraz wpis do rejestru psychologów służby medycyny pracy prowadzonego przez Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, a tym samym zezwolenie do wydawania orzeczeń. Badania przeprowadzam osobiście, korzystając z testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz aparatury zatwierdzonej przez Instytut Transportu Samochodowego, co gwarantuje rzetelność diagnozy.

Będąc psychologiem zdaję sobie sprawę, jak ważne są warunki przeprowadzania badań psychologicznych, dlatego priorytetem jest dla mnie zapewnienie właściwej i spokojnej atmosfery.

Zapraszam!

W Pracowni kawa i herbata gratis 🙂